OPINIE I KOMENTARZE


 Dodaj opinię lub komentarz:

Podpis:
(wpis ukaże się po akceptacji przez właściciela strony)
Jerzy T. Zych 2019-10-23, 21:40
Choć niesamowitej groźności doberman ( Ulke NIKITA Miratio ) bywa pacjentem 4.Łap, to całą groźną aurę w przychodni ... gubi :-( aż mi wstyd czasem :-( ale nawet bardzo poważny Pan doktor Michał ją czasem przytuli, Pani doktor Katarzyna też, a i zdjątko zrobi, z uśmiechem wita Nikitę także Pan doktor Łukasz ... zaczynam się zastanawiać, po co mi ten pakiet w 'medicover' ;-)
mirosław 2018-12-10, 15:24
Super ekipa wiele serca. Szczurka Mila
Iza 2018-10-01, 19:19
Ogromne podziękowania dla całej ekipy "Czterech łap", a w szczególności dla dr Kasi za wytrwałość i super pomysły w leczeniu pękniętej szczęki naszej małej Molly. Dobrze, że do Was trafiliśmy.
Natalia 2018-07-24, 15:16
Serdecznie polecam! Mój pinczer Amazis czuje się doskonale bo zajęli się nim wspaniali lekarze, którzy wiedzą co robią. Dziękujemy za pomoc i okazane serce. Do zobaczenia na kolejnej wizycie.
Kasia 2018-02-21, 21:05
To była moja pierwsza wizyta z chomikiem u weterynarza. Zaniepokoiła mnie zmiana w okolicach jego głowy. Przemiły Pan doktor uspokoił mnie i powiedział, że to nic poważnego. Chomik jest cały i zdrowy, a ja ucieszona nie tylko z powodu zdrowia chomika, ale też z powodu naprawdę dobrej i profesjonalnej obsługi pacjenta przez pana doktora.
P. P. 2018-01-16, 15:35
Serdecznie polecam cały zespół każdemu, komu zależy na dobrej opiece i trosce o pacjenta. Lekarze byli z nami przez całą chorobę Kozy, razem z nami walczyli o nią, starając się pomóc psu i wyleczyć go, a kiedy okazało się, że to już niemożliwe, pomogli nam zarówno z terapią paliatywną, jak i uśpieniem naszej przyjaciółki. W tym miejscu trzeba koniecznie nadmienić o ogromnej kulturze osobistej lekarzy i ich elastyczności - czuliśmy ogromne wsparcie w najtrudniejszym momencie. Bardzo dziękujemy zarówno pani, jak i panom - byliście niezmiernie pomocni i czuliśmy, że zrobiliście wszystko, co było możliwe.
Edyta Stępniak 2017-11-06, 21:58
Zespół najwspanialszych weterynarzy😊Jestem z moją Luną tutaj zawsze,gdy coś złego się Jej przytrafi.Nigdy wcześniej nie spotkałam tak wspaniałych weterynarzy, którzy oprócz profesjonalizmu w wykonywaniu swej pracy,podchodzą do zwierząt z tak niebywałą miłością i sympatią.Dziękujemy😊😍
Jerzy T. Zych 2017-08-04, 21:40
My na szczęście nie musieliśmy ratować życia, ale i tak ściskamy cały personel za kilkuletnią opiekę - Panią Doktor Kasię, której nasza Nikitka kiedyś buziakiem podziękowała ;-), Pana Doktora Michała i Pana Doktora Łukasza - jeże też dziękują ;-)

Serdecznie dziękujemy za bieżącą pomoc i cieszymy się, że Was mamy ;-) Ulke NIKITA Miratio & Co
Alicja i Grzegorz 2017-07-19, 19:38
Po stokroć dziękujemy całemu Zespołowi przychodni za uratowanie naszego psa. Dzięki szybkiej i wnikliwej diagnozie oraz interwencji chirurgicznej Nemo żyje i ma się dobrze. Wiemy, że w razie potrzeby będziemy tu wracać, bo wiedzą, życzliwością i sercem wkładanym w pomoc choremu zwierzęciu lekarze z tego gabinetu przewyższają o niebo innych.
Ania 2017-02-28, 04:47
Chociaż nie udało się uratować mojego syna kociczki ale robili co mogli nie owijali w bawełnę zrobili co mogli finansowo też przystępnie zacznę leczyć tam wszystkie moje zwierzaki.

>> pokaż wszystkie komentarze (50)


bot